Szybkie szukanie...
Kolor kwiatu
Stanowisko
Roślina PW
Nowość
Facebook

AKTUALNOSCI

Lobularia Snow Princess®

Lobularia Snow Princess®

Szukając nowych pomysłów na urozmaicenie ogrodowych lub balkonowych aranżacji koniecznie zwróćcie uwagę na bajeczną Lobularię Snow Princess. Ta niezwykle dekoracyjna roślina,  znana w Polsce również jako smagliczka została już doceniona przez europejskich ogrodników,  co potwierdzają nagrody zdobyte na wielu prestiżowych wystawach kwiaciarskich.

Lobularia, okrzyknięta hitem grupy  Proven Winners® co roku rozkochuje w sobie kolejnych miłośników roślin ceniących  ją przede wszystkim za przepiękne, drobniutkie, niezliczone, białe kwiaty oraz zwisający bardzo zwarty pokrój. Co niezwykle istotne rozmnażamy ją wegetatywnie, dlatego też roślina będzie się pięknie krzewić a ponadto pozostanie wyjątkowo mocna i zdrowa.

Dzięki swoim delikatnym kwiatom Lobularia Snow Princess, nie zagłusza innych roślin dzięki czemu  może być sadzona zarówno pojedynczo, w wysokich donicach lub skrzyniach balkonowych, jak i w kompozycjach rabatowych. Szczególnie pięknie wygląda tworząc kontrast z roślinami o bardziej wyrazistym kolorze kwiatów z takim jak czerwony czy różowy. Warto też dodać, że smagliczka kwitnie obficie, nieprzerwanie aż do jesieni.

            Lobularia jest rośliną łatwą w uprawie. Aby pięknie kwitła i dobrze się rozwijała wystarczy zapewnić jej dobrze nasłonecznione stanowisko i przepuszczalną glebę. Nie można również zapominać o regularnym podlewać najlepiej 1-2 razy tygodniowo oraz zasilaniu nawozem. PLANTON® K. Wtedy możemy być pewni, że dostarczymy naszym roślinom wszystkich niezbędnych składników pokarmowych a nasze Lobularie będą wspaniale kwitły aż do jesieni. 

Lipiec, 2018
  P W Ś C P S N
26 1
27 2 3 4 5 6 7 8
28 9 10 11 12 13 14 15
29 16 17 18 19 20 21 22
30 23 24 25 26 27 28 29
31 30 31
poprzedni następny
MINI GALERIA
SZYBKI KONTAKT